معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > اطلاعیه انتخابات ریاست جمهوری (2)


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه انتخابات ریاست جمهوری (2)

اطلاعیه انتخابات ریاست جمهوری (2) 

احتراما با عنایت به دستور العمل اجرائی برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور، به اطلاع می رساند:

 

-         رأی دهندگان در خارج از کشور در صورت همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی، می توانند با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی رأی خود را به صندوق بیاندازند.

-        شرط سنی برای رأی دهندگان، 18 سال تمام تا تاریخ 29 اردیبهشت 1396 می باشد. بنابراین، متولدین 29 اردیبهشت 1378 برابر با 19 می 1999 و قبل از آن، واجد شرایط برای رأی دادن می باشند. 

-  شروع و خاتمه رأی گیری از ساعت 8 الی 18 به وقت محل خواهد بود.

- در تاریخ یادشده (29 اردیبهشت) بخش کنسولی سفارت از ساعت 9 تا پایان زمان رأی گیری آماده ارائه خدمات کنسولی به هموطنان گرامی خواهد بود.

- لطفا از به همراه آودرن کیف و بسته های حجیم به محل رأی گیری خودداری فرمایید.

 

اطلاعیه انتخابات ریاست جمهوری (1)

به اطلاع هموطنان گرامی می رساند با عنایت به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1396 و اتخاذ تدابیر لازم جهت فراهم نمودن شرایط برای مشارکت هموطنان مقیم خارج از کشور در این انتخابات، شعبه اخذ رأی در تاریخ یادشده در ساختمان مجاور سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه دائر خواهد بود. جزئیات بیشتر در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد گردید. ضمنا پست الکترونیکی  P.election1396@mfa.gov.ir جهت پاسخگویی به هرگونه سوال از سوی هموطنان گرانقدر خارج از کشور معرفی می گردد.آدرس شعبه اخذ رأی: Duinweg 24, 2585 JX, Den Haag 

 


١٥:٥٠ - 1396/02/08    /    شماره : ٤٥٢٠٢٤    /    تعداد نمایش : ٣١٦٤خروج
وزارت امور خارجه | تماس با ما | ساعات كار و تعطیلات | نقشه سایت | جستجو