شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > اعلام همبستگی شماری از مسلمانان مقیم هلند با جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام همبستگی شماری از مسلمانان مقیم هلند با جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران

همزمان با سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) جمعی از دوستداران انقلاب اسلامی  ایران در هلند با حضور در محل سفارت کشورمان در لاهه، همبستگی خود را با جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

این گروه با در دست داشتن پرچمهای  جمهوری اسلامی ایران، عراق، سوریه، جمهوری آذربایجان و هلند و شاخه‌های گل، پس از دیدار با دکتر علیرضا کاظمی ابدی، سفیر و شماری از دیپلماتهای سفارت کشورمان در هلند، بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرائت کردند.

در این بیانیه شرکت کنندگان مراتب انزجارخود از اقدام دولت ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  را اعلام و از ایستادگی و دفاع کشورمان از مردم سوریه و عراق در برابر افراط گرایی، تروریسم و تکفیر قدر دانی کرده اند.

کاظمی ابدی نیز پس از  تشکر از حضور یاران ودوستداران انقلاب اسلامی  در سفارت کشورمان یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بخشی از نیروهای مسلح کشور است که وظیفه حفاظت و صیانت از ام القرای انقلاب اسلامی را بر عهده دارد. وی همچنین افزود:حضور شما در سفارت نشانه قدرشناسی از خدمات و جانفشانیهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

کاظمی ابدی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه هدف تروریستها بوده و تروریستها 17 هزار نفر را در خاک ایران شهید کردند اما الان کل منطقه ما هدف تروریستها است.

سفیرکشورمان افزود : آنهائی که خودشان القاعده و داعش را ایجاد کردند، به آنها ایدئولوژی، اسلحه و منابع مالی دادند امروز سپاه پاسداران را که به اعتراف خودشان بیشترین مبارزه را با تروریستهای داعش انجام داده، تروریست می خوانند.

در پایان جلسه شرکت کنندگان نسبت به شهداء و جانبازان سپاه پاسداران وانقلاب اسلامی ادای احترام کرده و برای عزت و اقتدار و سربلندی هرچه بیشتر ایران اسلامی و رهبر انقلاب دعا کردند.


٢٠:٣٦ - 1398/02/01    /    شماره : ٥٦٦٨٢٧    /    تعداد نمایش : ١٥٨خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران